Yükleniyor...

 

Birkenstock

kategorisinde143 adet ürün bulunmuştur
    Alman John AdamBirkenstock’un yarattığı markanın kökleri 1774 yılına kadar dayanıyor. 242 yıldır tercih edilen ve konfor denince ilk akla gelen markalardan olan Birkenstock,ortopedik terlik ve sandaletlerin tüm dünyada aranan adresi.

    Birkenstock’un beğenilen bir marka olmasının sebeplerinden biri üretimde kullanılan markanın kaliteli olması. Ayağınızın nefes almasını sağlayan özelliklerde yapılanBirkenstock terlikler cezbeden tasarımlarıyla büyük çıkış yapıyor. Dünyada birçok ünlü tarafından tercih edilen Birkenstock,her sene yepyeni modelleriyle biraz daha popüler oluyor. Özellikle çocuk ve gençler arasında Türkiye’de popülerliğini üst sıralarda koruyor.

    Birkenstock terlik veBirkenstock sandaletlerinin yüzeyinde kullanılan doğal deri sayesinde ayaklarınızın terlemesini engelliyor ve rahat nefes almasını sağlıyor.%100 doğal mantardan üretilen terlikler ayağı destekleyen,topukları sabitleyen yükseltileri sayesinde ayaklarınıza büyük rahatlık sağlıyor. Oldukça esnek ve benzersiz taban astarına sahip terlik ve sandaletler ayak sağlığınız için maksimum konfor sağlıyor. Birkenstock sandaletlerinin özel silikon taban tasarımları ile ayaklar hep özgür ve rahat. Rahat kullanımlarının yanı sıra birbirinden şık ve renkli tasarımlarıyla da dikkat çeken Birkenstock,hem şık hem sağlıklı bir kullanım sunuyor. Birkenstock sandalet modellerinde kadınlar için canlı renkler kullanılırken erkekler için koyu renkler ve beyaz renkler kullanılır. Günlük yaşamda ister tatilde,ister akşam gezmelerinde kullanabileceğiniz sandaletleri yazlık kıyafetlerinizle kombinleyerek,değişik bir görüntü ve kaliteli bir tarz yakalayabilirsiniz. Ayrıca sadece spor kıyafetleriniz ile değil şık kıyafetler ile de rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Klasik terliklerden farklı olarak tasarlanan kadın terliklerinde canlı renklerin olduğu modeller ve yaza yakışacak desende süslü modeller kadınların ilgisini çekiyor. Tokalı olarak tasarlanan erkek terlik modellerinde ise markanın tarzı hakim. Ayağınızda terlik olduğunu unutturacak kadar rahat olan terlikler gün boyu ayakta duranlar için ideal. Özellikle yoğun ve bol koşturmalı günlerde ilk tercihiz olan bu terlikleri,yaz tatillerinde de yanınızdan ayıramayacaksınız.

    Dünyanın en kaliteli sandalet ve terliklerine sahip olan Birkenstock’un tüm çeşitlerini görebileceğiniz sitemizde rengarenk ürünlerinden mutlaka biri sizin için. Her kıyafetinizle birlikte kullanabileceğinizBirkenstock ürünleri günün her anında size konfor vaat ediyor. Kaçırmayın.
    .