Yükleniyor...

 

Hummel

kategorisinde1830 adet ürün bulunmuştur
  1920’li yıllardan günümüze kadar uzanan hikayesinde Hummel,hem spor tekstil ürünlerinde hem de spor ayakkabılarda köklü geçmişi ve kalitesiyle adından söz ettiriyor. Jennifer Lopez’den Justin Timberlake’e kadar birçok ünlünün de tercih ettiği dünya markasıHummel,her zaman farklı olmayı amaçlıyor.

  Spor giyinmeyi seviyor,günlük hayatınızda esneklik arıyorsanız Hummel’ın size sunduğu birbirinden iddialı koleksiyonu ile rahat edeceksiniz. Spora giderken sizi rahat hissettirecekHummel eşofman’danHummel ayakkabıya,hem günlük hem spor aktivitelerinizde kurtarıcı olacak Hummel çanta’ya ve daha birçok ürünü size sunan Hummel tüm anlarınızı sizin için özel hale getirmeği amaçlayarak kombinlerinize bambaşka dokunuşlar yapıyor.

  Hummel spor ayakkabıları terletmemesi bakteri üretmemesi ve çok çabuk kuruyabilen özelliği ile fark yaratıyor.Hummel spor ayakkabılarının cezbedici bir diğer özelliği ise ayakta koku yapmaması. İçinde bulunan ekoteks denen malzeme sayesinde ayaklarınız her zaman rahat nefes alıyor ve ayaklarınızı meyve kokuları ile donatıyor. Hummel’ın ayakkabı koleksiyonunda günlük giyim ve çeşitli aktiviteler için spor ayakkabılar,futbol ayakkabıları ve performans ayakkabılarına kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Kalite,dayanıklılık ve işlevselliği ile ideal bir tercih.

  Hummel spor giyim koleksiyonlarında tek eşofman altı ile birlikte tek üst modellerle kombin oluşturabilme veya eşofman takımı olarak tercih yapabilme şansı veriyor. Hummel eşofman takımları son stil ve teknolojiyle donatılmış olup,futbol,hentbol ve aktif günlere odaklı farklı kategorileriyle karşımıza çıkıyor.

  Hem hayatınızı güzelleştiren hem de size özgürce hareket etme imkanı sunan Hummel ‘ın birbirinden çarpıcı modelleri ile kendinizi ödüllendirin.
  .