Yükleniyor...

 

Igor

kategorisinde102 adet ürün bulunmuştur
    İspanya’nın en ünlü markasıİgor,İspanya’nın eğlenceli hayatından ilham alınarak tasarlanan sandalet ve bot koleksiyonu ile dikkatleri üzerinde topluyor.

    Türkiye pazarına giriş yaptığından beri annelerin ve babaların büyük ilgisi ve beğenisi ile karşılaşan İgor,en sağlıklı ürünleri sunarak sektörde büyük bir açığı doldurmayı başarıyor. Tasarımları ve sağlıklı yapılarıyla da ilk tercihler arasında yerini alıyor. Anti-kansorejen malzemeden üretilen,su geçirmez yapıya sahip botlar,çocuklarınızın ayak gelişimlerine olumlu yönde etki ederken aynı zamanda sezonun canlı renkleriyle gün boyu enerjik olmalarına olanak sağlıyor. Özellikle ayakkabıların tabanlarına bakıldığından çocuğunuzun basışını sağlıklı hale getiren alt yüzey tasarımıyla oldukça başarılı bir yere sahip. Çocuklara özel tasarlanan yağmur botları Latin dünyasının canlı renkleriyle bütünleşerek,çocukların eğlenceli dünyalarına hitap ederken,annelerin de sağlıkla ilgili endişelerini yok ediyor. Yeni yıla renkli bir giriş yapmak için çocuklarınızı sevindireceğiniz yağmur botları geniş renk seçenekleri ve birbirinden farklı alternatifleri ile sayfamızda beğenilerinize sunuluyor. Yağmurlu ve kış günlerinde sevdiklerinizi şımartmak için hem şık hem de fonksiyonel olan yağmur çizmelerini hediye edebilirsiniz.İgor sandalet modelleri ise hem çocuklar için hem bebekler için dayanıklı ve rahat modelleri ile en çok tercih edilenler arasında. Pvc dış tabanı ve tabanlarında bulunan yumuşak iç petleri ile çocuklarınızın mükemmel konforu yaşamalarını sağlıyor. Cilde zarar vermeyen kauçuk üst yüzeyiyle çocuklarınız esnek adımlar atarken,yaz günlerinin enerjisi çocuklarınızın ayaklarına yansıyor. Klasik şeker renkleri ve neon renklerle sunulan sandaletler küçük ayakların favorisi. Ayrıca burnu açık ve kapalı olarak seçim yapabileceğiniz sandaletler cırt cırtlı bantlarla tasarlanmıştır. Çizme ve sandaletlerin yanı sıra günlük giyilebilecek çocuk ayakkabılarından deniz terliklerine kadar dört mevsim kullanılabilecek modelleri bünyesinde barındıran İgor ürünlerine,miniğinizi mutlu etmek istiyorsanız mutlaka gardırobunuzda yer vermelisiniz.

    Birbirinden renkli,birbirinden eğlenceli taptaze renkleriyle kış aylarına inat çocuklarınızı renklendirecek İgor ürünlerine sahip olmak için sayfamıza göz atın,hem çocuklarınızın sevindirin hem de güvenli alışverişin mutluluğunu yaşayın.
    .