Yükleniyor...

 

Levis

kategorisinde334 adet ürün bulunmuştur
    Özgün tasarımlarıyla dünyanın her yerinde adını duyuranLevi’s 1853 yılında temellerini atmaya başlamış ve her zaman farklı olmayı başarmıştır.

    Dünya genelinde her kesimden bireylerin hayranlığını ve bağımlılığını kazanan Levis,kalitesini ortaya koyduğu ürünleri içerisindeLevis kot,Levi’s mont,çanta,gömlek,tşört gibi geniş ürün yelpazesiyle göz dolduruyor. Farklı kesim ve kalıplarıyla yıllardır vazgeçilmeyen Levis kotlar her bedene ve vücut tipine göre özel olarak üretiliyor. Levi’s kot ile kadın-erkek her zaman fit bir görüntü yakalayabilmeniz mümkün. İkonik ve düz kesimi ile kök salanLevi’s 501 modeli simgeleşmiş düğmeleri ile nesiller boyunca kitlesini etkilemeye devam eden çağdaş bir şıklığa sahip. Gençler tarafından büyük bir ilgi gören Levi’s 501 modeli günümüzde ilk tercihler arasında yerini korumaya devam ediyor. Dayanıklılığın yanı sıra otantik oluşuyla da kot aşkınızı daha da alevlendirecek ürünleri size sunuyor. En güzel Levi’s kot pantolonları ile modayı sen de keşfetmelisin.

    Levi’s kot pantolonlarının yanı sıra kış mevsimini Levis’ in kalitesi ve sıcaklığı ile yaşamak için Levi’s mont modelleri farklılığı ile göz dolduruyor. Çeşitli renk ve modelleri ile karşımıza çıkan Levi’s mont,hem kadınlar hem erkekler için sıcacık bir kış stilinin habercisi adeta.

    Hiçbir zaman modası geçmeyen modelleri ile göz dolduran Levi’s ürünlerine göz gezdirebilir,kaliteli giyimin ayrıcalığına Levi’s ile varma şansını yakalayabilirsin.
    .