Yükleniyor...

 

New Balance

kategorisinde0 adet ürün bulunmuştur

  Ürün Bulunamadı.

  1906 yılından günümüze kadar uzanan dönemde dünyanın en eski markası olarak New Balance,koşu ayakkabıları ile şöhreti ağızdan ağıza yayılmış ve yaratıcı ayakkabı modelleriyle hayatınızın bir parçası olmuştur.

  Rahatlık ve şıklığın bir arada yer aldığı,yüksek performans ve yüksek kalite vaad eden New Balance bayan koleksiyonu ile kadınların ilk tercihleri arasında yerini alıyor. Rahat taban,canlı renkler ve özgün tasarımlarıyla ilgi çeken New Balance bayan ayakkabıları son dönemde popülerliliği ile gündemde. Sportif çekiciliği ile kadınların gönlünde taht kuran ayakkabılar,tüm özellikleri yansıtması açısından her türlü ihtiyaca cevap veriyor. New Balance ayakkabılarının en önemli özelliklerinden biri de hafif yapıda olması. Ayağınızda ayakkabı yokmuş gibi rahat hissettiren bu özelliği sayesinde bağımlılık yapıyor.

  New Balance,her mevsime uyumuyla rahatlıkla kullanabileceğiniz günlük spor ayakkabısından koşu ayakkabısına,training ayakkabısından lifestyle ayakkabıya kadar en renkli ve en iddialı birçok modeli beğeninize sunuyor. Günlük kıyafetinizin altına capcanlı bir renkte seçeceğinizNew Balance ayakkabı ile tüm bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Retro tarzı benimseyenler için tasarlanmışNew Balance 574 modeli hem kadınların hem erkeklerin günlük kombinlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Spordan çok stil ve tarz amaçlı tercih edilen New Balance 574 konfor açısından da tercih edilebilecek modeller arasında yer alıyor.

  Her alanda birbirinden farklı tarzlarla uyumlu hale getirebileceğiniz özellikleriyle yanınızda olan New Balance modellerini detaylı bir şekilde incelemek,kombinlerinizi sportif bir şekilde tamamlamak istiyorsanız,sizin için seçtiğimiz ürünlere mutlaka göz atmalısınız.
  .